Nasze zalety

Małe Grupy

U nas uczysz się w kameralnych grupach, dzięki czemu mamy zawsze rękę na pulsie.

Naszym założeniem jest efektywne nauczanie, kładziemy nacisk na komunikację, a dzięki małym grupom możemy poznać Wasze potrzeby i je skutecznie zrealizować.

W Point School chcemy abyś osiągnął wymarzone rezultaty.

Doskonała kadra lektorska

Posiadamy długoletnie doświadczenie w nauczaniu –działamy od 2004 roku.

Zespół Point School to lektorzy z pasją i chęcią do nauczania.

Stawiamy na to aby poza odpowiednimi kwalifikacjami byli pełni energii i optymizmu, zawsze uśmiechnięci, kreatywni i stawiający sobie za cel nauczenie Was języka!

Efektywny program nauczania

Na naszych kursach kładziemy głównie nacisk na swobodne i poprawne komunikowanie się w języku obcym.

Pomagają nam w tym nowoczesne i niezawodne podręczniki wydawnictwa National Geographic jak również efektywne metody nauczania – jesteśmy Akredytowanym Centrum metody Teddy Eddie oraz Savvy Ed.

W naszej szkole stawiamy na ciekawe i aktualne materiały, które sprawiają , że nasze zajęcia są motywujące i zawsze na jak najwyższym poziomie.

Zindywidualizowane podejście do każdego Słuchacza

Zapisując się do Point School masz pewność, że zależy nam abyś osiągnął swój cel. Twoje zdanie jest dla nas bardzo ważne i wiem, że tylko dzięki odpowiedniej komunikacji uda nam się stworzyć najlepszą propozycję nauczanie.

W Point School na bieżąco otrzymujecie informacje o omawianym materiale i postępach.W grupach dzieci i młodzieży rodzice otrzymują semestralne raporty opisujące postępy w nauce. Każdy kurs kończy się testem, który daje możliwość kontynuacji nauki na wyższym poziomie zaawansowania.

Dla Was zawsze staramy się być najlepszym punktem nauczania języków.

Sprawdź

swój poziom języka angielskiego

Aktualności

Zespół

Dominika Górska

Metodyk oraz lektor języka angielskiego

Hello Everyone! Jestem pasjonatką uczenia się i nauczania języków obcych. Moja przygoda z językiem angielskim zaczęła się już w przedszkolu. Fascynacja kulturą brytyjską i językiem pozostała do dziś. Jako nastolatka wielokrotnie wyjeżdżałam na kursy językowe w Londynie, gdzie szlifowałam swoje umiejętności. Potem przez rok mieszkałam w USA w Waukesha, Wisconsin i ukończyłam tam amerykański High School. Po powrocie przez 6 lat uczyłam dzieci, młodzież i dorosłych angielskiego i zarażałam ich swoją pasją. W wakacje wyjeżdżałam wciąż do Londynu, tym razem do pracy w bardzo urokliwym miejscu na Portobello Market. Z racji moich licznych podróży, nie tylko do krajów anglosaskich, uczyłam się również innych języków: francuskiego, hiszpańskiego i norweskiego.

Paulina Kamińska

Lektor języka angielskiego

Uważam, że nauczanie języka obcego wśród dzieci najmłodszych wymaga podejścia całkowicie odmiennego od nauczania dzieci starszych.
Podejście to musi się charakteryzować skupieniem nie na wynikach, ale na metodach uczenia, które muszą być dostosowane do etapu rozwoju dziecka. Jeśli wybrane metody są właściwe, to dziecko odwdzięczy się nie tylko postępami, ale entuzjazmem i radością podczas uczestnictwa w zajęciach. Dla mnie to właśnie ten dziecięcy entuzjazm
i chęć brania udziału we wspólnych zabawach jest najbardziej motywującym i jednocześnie wynagradzającym czynnikiem w mojej pracy.

Zuzanna Siepsiak

Lektor języka angielskiego

Uczę dzieci i dorosłych na różnych poziomach zaawansowania. Uwielbiam pracę z najmłodszymi, ponieważ dają mi wiele powodów do uśmiechu i radości. Najważniejszy jest dla mnie komfort moich kursantów i kursantek oraz indywidualne podejście i wspólne poszukiwanie najlepszych metod. Jestem studentką filozofii. To tam nauczyłam się, że edukacja jest kluczem do lepszego świata. Wieczorami lubię pochłaniać kolejne książki i uczyć się francuskiego i włoskiego.

Milena Oziemczuk

Manager

Mam na imię Milena i jestem managerem w Szkole Języków Obcych Point School oraz koordynatorem zajęć Teddy Eddie. To właśnie ze mną rozmawiają Państwo zarówno wtedy gdy na kurs zapisujcie swoich małych uczniów, jak również na każdym kolejnym etapie nauki. Mam przyjemność być tzw. „Osobą pierwszego kontaktu”, a zdanie „ w razie dodatkowych pytań proszę o kontakt - chętnie na wszystkie odpowiem” jest moim znakiem rozpoznawczym

Anna Piotrowska

Lektor języka angielskiego

Witam:) Nazywa się Anna Piotrowska i posiadam wieloletnie doświadczenie w nauce języka angielskiego. Uwielbiam uczyć i nie spełniałabym się bardziej w żadnym innym zawodzie. Moje metody są innowacyjne, dostosowane do indywidualnych potrzeb i zainteresowań kursanta. Uwielbiam aktywny tryb życia, książki oraz podróże.
Moim życiowym mottem jest: "Tell me and I forget, teach me and I remember. Involve me and I learn". Benjamin Franklin.

Angelika Oklesińska

Lektor języka angielskiego

Mam na imię Angelika i jestem absolwentką Filologii Angielskiej. Swoją przygodę z nauczaniem dzieci rozpoczęłam w 2019 roku, podejmując pracę w przedszkolu anglojęzycznym. W pracy staram się podchodzić do każdego dziecka indywidualnie i zawsze odnajdować w nim to, co najlepsze. Uwielbiam obserwować jak dzieci rozwijają swoje talenty i doskonalą umiejętności. W czasie prywatnym lubię oglądać filmy oraz seriale, jeździć na rowerze i czytać książki kryminalne

Katarzyna Kania

Lektor języka angielskiego

Język angielski to jedna z moich największych pasji, dlatego staram się nią dzielić z innymi. Swoją wiedzę poszerzam studiując filologię angielską na Uniwersytecie Warszawskim, a w wolnych chwilach pielęgnuję drugą pasję, jaką jest muzyka. Uważam, że najlepszy sposób na naukę to łączenie przyjemnego z pożytecznym, dlatego chętnie korzystam z piosenek, gier i zabaw. Uwielbiam pracować z dziećmi, bo inspiruje mnie ich szczerość i ciekawość świata.

Julia Markiewicz

Lektor języka angielskiego

Język angielski od zawszę był moją pasją, dzięki temu wybór drogi zawodowej był prostą decyzją. Do dziś pamiętam swoją pierwszą lekcję języka angielskiego w szkolę podstawowej, która zainspirowała mnie na tyle, że postanowiłam związać z nim moją pracę. Przez cały okres uczenia się angielskiego w szkole / na studiach / uniwersytecie kształtowałam swój własny sposób i metodę nauczania angielskiego. Uczę angielskiego od 15 lat i każdy mój uczeń jest dla mnie nową inspiracją, co zawsze staram się pokazać swoim indywidualnym podejściem.

Natalie Wojtkow

Lektor języka angielskiego

I‘m a native English speaker from Chicago. So far, I’ve been in Poland for a little over two years. Exploring this beautiful country has been a pleasant experience. I myself have Polish roots:)
I’ve always been drawn to children. In my opinion, teaching children is one of the most rewarding jobs. Seeing them develop and build their confidence using English is incredible to witness. I believe we could all learn a lot from children and how they perceive their surroundings and the world.
As for my experience, I worked in a bilingual preschool as an English teacher for two years. As for extra courses and certifications, I completed a course to teach Very Young Learners run by the International House of Prague. Furthermore, I finished a Jolly phonics/Jolly English workshop. Lastly, I received a valid certificate from the British Council Advanced APTIS test.

Wasze opinie o Point School

“Stały kontakt lektor-rodzice, świetny kontakt lektora z dziećmi, prowadzenie zajęć w bardzo interesujący dzieci sposób, fakt, że syn, wbrew oczekiwaniom, sporo materiału wchłonął”

“Zajęcia dostosowane są do wieku dziecka, fajny materiał, często używa angielskiego w domu”

“Córka bardzo lubi zajęcia angielskiego, indywidualne podejście lektora do dziecka, córki angielski bardzo się poprawił”

“Entuzjastyczna reakcja dziecka uczęszczającego na zajęcia, miły i regularny kontakt z nauczycielem, szczegółowe raporty na temat treści zajęć i postępów dziecka, współpraca z rodzicem.”

Kontakt

Przyjdź, napisz, zadzwoń, z chęcia z Tobą porozmawiamy.

This contact form is deactivated because you refused to accept Google reCaptcha service which is necessary to validate any messages sent by the form.